5618 STATUARIO
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 5618 |
| Color | WHITE |
| Bundle | 1 |
| Type | MARBLE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 9 |
| Length | 280cm / 110inch |
| Height | 187cm / 74inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2664kg |
| Block | 5618 |
| Color | WHITE |
| Bundle | 2 |
| Type | MARBLE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 9 |
| Length | 280cm / 110inch |
| Height | 187cm / 74inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2667kg |
| Block | 5618 |
| Color | WHITE |
| Bundle | 3 |
| Type | MARBLE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 6 |
| Length | 280cm / 110inch |
| Height | 187cm / 74inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 1800kg |